“ابتدا تو را نادیده میگیرند، سپس مسخره ات میکنند و بعد با تو می جنگند. ولی در نهایت پیروزی از آن توست” م. گاندی
“First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win” M. Gandhi

درباره من

من، سعید رزاقی متولد 30 شهریور 1359. فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد زنجان به سال 1382. هم اکنون مسئول شبکه دانشگاه زنجان. به دوچرخه سواری علاقه مندم. طبیعت را دوست دارم. سیاست را دوست ندارم و از سیگار متنفرم.

جستجو


« ADSL<۱۲۸ | Home | پرسپولیس »

zanjan

ارسال شده توسط سعید | دوشنبه ، ۰۱ آبان ۱۳۸۵

از بعد از ظهر ۳۰ مهرماه، بوی عجیبی شبیه بوی سیر در کل شهر زنجان و حومه آن پیچیده. بویی که بعد از استشمام چند دقیقه ای آدم دچار سرگیجه و تهوع می شود. جالب اینجاست که توی سایتهای خبری زنجان مثل ایسنا در این مورد مطلبی درج نشده و دوستانی هم که با استانداری طی دیروز و امروز تماس گرفته بودند جواب درست و حسابی نگرفته بودند. شایعاتی که در این مورد شنیده ام :

جالب اینجاست که هیچ اتفاقی هم رخ نداد مثل اطلاع رسانی در شبکه استانی که آیا استشمام این بو خطر دارد یا ندارد، تعطیل نشدن مدارس و کلاسهای زبان، هیچ گونه اعتراضی هم رویت نشد.

و اما هم اکنون که به وب سایت استانداری زنجان  مراجعه کردم دیدم که سازبند شده اینهم اسکرین شات آن. واقعا جالبه سایت نماینده دولت در استان به این شکل در بیاد حالا با محتواش کاری ندارم. چه شود اگه مدیریت و برنامه ریزی هم جزو این استانداری بشود …..[گل آپار]

در ضمن دو بچه کافی نیست، این هم دلیل و مدرک.

پ.ن ۱ : اینهم یک کتاب دلیل و مدرک در مورد اشتباه بودن کنترل جمعیت.
پ.ن ۲ : دلیل بوی ناشناخته پیدا شد :”آتش گرفتن فاظلاب شهری، در خارج از شهر باعث تولید آن بوی نامطلوب شده بود و جالب آنکه حالا حالاها خاموش نشد.”

موضوع : Uncategorized |

يك نظر براي ”zanjan“

  1. ب?زاد عبد? نوشته:
    سه شنبه ، ۰۲ آبان ۱۳۸۵ at ۱۲:۵۵ ب.ظ

    Booye sir dige che sigheie? khoshbakhtane ma ۱۰ rooz tehranim sir miro bikhial shodim… babat e oonrooz ham bebakhshid… telefone vajeb bood… bayad javab midadam…. donbale mojavezim!!!!

نظرات